Hakkımızda

Jimmy, Çin’de kablosuz süpürge sektörünün lideridir. 15 yıldır dünyanın en büyük elektrikli süpürge üreticilerinden biri olarak görülüyoruz; ve yılda 10 milyondan fazla elektrik süpürgesi ve 4 milyondan fazla çevre / mutfak aleti üretiyoruz. Bunun da ötesinde, 100'den fazla ülke ve bölgede satış ve faaliyet gösteriyoruz


Endüstriyel tasarım, mekanik, elektrik, yazılım geliştirme ve çok daha fazlasına kadar değişen uzmanlıklara sahip 700'ün üzerinde Ar-Ge mühendisine sahibiz. 20'si sürekli olarak sürdürülebilir büyüme sağlayan, yüksek teknoloji yenilikleri olan 1300'ün üzerinde patente sahibiz..


Çin'deki yüksek hızlı motorlar için en büyük Ar-Ge üreticilerinden biriyiz. 40.000 RPM yüksek hızlı doğrultucu motorlar ve 100.000 RPM yüksek hızlı dijital motor oluşturmak için kullanılan çekirdek teknolojiye sahibiz. Hatta Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından “Akıllı İmalat Tanıtım İşletmesi” olarak değerlendirilen otomobil motorlarını bile geliştirdik.


Amacımız, yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürünler üretmeye devam etmek ve dünya genelinde herkesin bu kaliteli ürünlere uygun fiyatlara sahip olmasını sağlamaktır.
Jimmy Türkiye Distribütörü | DAICO İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.